Ексклюзиви
Четвер, 24 липня 2008 18:23

Пошукова служба "ГПУ"

Листи про пошук людей на території Вінницької області надсилайте на адресу: Редакція "Вінницької газети по-українськи": вул. Некрасова, 25, м. Вінниця, 21007. Якщо в оголошеннях побачили знайоме прізвище, повідомте цю людину або редакцію.Ревковська (Ситникова) Зоя Михайлівна шукає Петрука Василя Андрійович, 1938 р. н.

"Василь був моєю любов"ю. 13 років тому ми ще переписувалися. У нього померла дружина, він знайшов мене через тітку і звав до себе. Но боліла мама, і я не поїхала. Жалію, що так склалося. Я посилала листи на його адресу, але вони верталися, бо вона неправильна. Я тепер теж змінила місце проживання. Листи я писала Василю на адресу: Вінницька обл., Калинівський р-н, с. Лемешівка".Міхелина Галина Павлівна шукає Козловського Павла Ігнатовича, 1912 р. н.

"Шукаю батька. До війни він жив у Вінницькій області. Розумію, що його вже немає в живих. Може, залишилися родичі".Галина Воронцова розшукує Шемякіна Миколу Дмитровича.

"Шукаю своє перше кохання. Ми познайомилися під час війни. Він грав в ансамблі на баяні. Остання відома адреса Вінницька обл., Піщанський р-н, село Чорномин".Полякова Марина Анатолівна шукає Веретенника Бориса Микитовича, 1953 р. н.

"Ми познайомилися 3 вересня 1993 року на трамвайній зупинці в центрі міста Владивосток при цікавих обставинах. Трамваїв довго не було, зібралося повно народу, а потім три пустих трамвая один за другим пронеслися повз нас, не зупиняючись. І тут хтось у натовпі голосно спитав: "А що у вас завжди так трамваї ходять?" Я зустрілася поглядом із молодим мужчиною: "Ви, певно, гість нашого міста?" — спитала я. Впевнена, він впізнає себе одразу. Він приїхав у наше місто з Вінниці у відрядження. Дуже хочу почути його голос, дізнатися як живе, чи просто хоч що-небудь про нього".

Зараз ви читаєте новину «Пошукова служба "ГПУ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода