Четвер, 28 лютого 2008 07:12

Житомиром гуляв тигр без намордника

У вівторок після обіду житель Житомира зателефонував до Богунського райвідділу міліції і повідомив, що в центрі міста гуляє тигр. Тварину без намордника на повідку тримав чоловік. Біля нього стояла рекламна афіша про гастролі цирку "Шапіто".

Тигра та його господаря наряд міліції забрав до райвідділу. Але у власника звіра всі документи були в порядку, тому його відпустили. Попросили надалі утримувати тварину в наморднику. Ті продовжили прогулянку Житомиром.

Тигра звати Аполлон. Йому 9 місяців. Живе і виступає в пересувному цирку, який днями приїхав до Житомира на десять днів. В обласному управлінні МВС кажуть, що біля центрального універмагу часто стоять власники з тваринами. Таким чином вони запрошують людей на вистави.

Правоохоронці пояснюють, що звіра можна утримувати без намордника, оскільки він вважається тигреням. Однак завідувач відділу хижаків Київського зоопарку Костянтин Орлов зауважує, що 9-місячний тигр може бути небезпечним:

— Це дика тварина, великий хижак. Хтось не так повернеться, подивиться, якийсь незнайомий запах — і він може напасти.

Якщо від тигра тікати, махати руками, кричати — цим можна лише спровокувати його, і він атакуватиме. Якщо ж поводитися спокійно, може пощастити, і тварина відійде.

Зараз ви читаєте новину «Житомиром гуляв тигр без намордника». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода