Четвер, 29 березня 2007 17:10

Російський корабель вистрілив по Севастополю

Минулого понеділка в Севастополі прогримів постріл із російського десантного корабля "Цезар Куніков". Він був пришвартований біля причалу "Мінна стінка", неподалік площі Нахімова. Снаряд полетів у напрямку міста.

— Несанкціоновано спрацювала артилерійська установка, — зізнається керівник служби інформації Чорноморського флоту Росії Андрій Крилов. — Шкоди місту снаряд не завдав. Ми перевіряємо, хто був у той час на кораблі і як це сталося.

Військові запевняють, снаряд згорів у повітрі.

— Перевірили всі споруди й територію, — каже Алла Щербакова, керівник прес-служби міськадміністрації Севастополя. — Пошкоджень від снаряду не помітили. Покарати нікого не можемо — чекаємо результатів перевірки військових.

В управлінні МНС за останні 15 років не пригадують подібних несанкціонованих пострілів. Припускають, що цей був холостим, бо ніхто з жителів не знайшов осколків. Та й на звук уваги не звернули.

— Місто військове, тут нічому не дивуються, — каже мешканка Севастополя Марія Грідасова. — У нас пушка, здається на равеліні, о півдні стріляє щодня. Я її, хоч і соромно, теж ніколи не чула.

"Цезар Куніков" озброєний двома 57-міліметровими артустановками. Один снаряд важить 2,8 кг і вражає цілі на відстані 8,5 км. Корабель може перевозити 500 т вантажу й 225 десантників.

Зараз ви читаєте новину «Російський корабель вистрілив по Севастополю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі