пʼятниця, 20 червня 2014 06:15

Покинуті помешкання здають в оренду

У Донецьку, Луганську, Слов'янську і Маріуполі терористи захоплюють квартири, з яких виїхали власники. Живуть там або здають в оренду за 100–200 грн на добу.

— Схема очень проста. Приехали, на месте рассчитались за квартирку и живете, — каже агент із поселення Юрій Рибінцев. — Заранее забронировать жилье нельзя. Иногда люди не могут выехать, как планировали. В квартирах есть все: мебель, техника, продукты. За дополнительные 200‑300 гривен в сутки мы предоставляем охрану.

Покинуті квартири називають "брошенками". Найбільше таких у Луганську.

— По будинках ходять люди у формі, розпитують, яка квартира пустує, — каже луганянка 67-річна Ніна Авдєєва. — Ночами вибивають там двері, ставлять свої замки і вселяються. Влаштовують п'янки, водять дівчат.

Зараз ви читаєте новину «Покинуті помешкання здають в оренду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути