Пам'ятник жертвам Голодомору 1932–1933 років в Україні встановили 4 серпня в центрі Вашингтона, США. На ньому зображене пшеничне поле та є напис англійською: "Голодомор 1932–1933. У пам'ять про мільйони невинних жертв штучного голоду в Україні, спланованого та вчиненого сталінським тоталітарним режимом". Стіни і кам'яні плінтуси меморіалу сягають 2,5 м. Позаду посадили вісім дерев із пурпуровим листям у формі серця. Неподалік буде сад із бронзовою лавою.
Дозвіл на встановлення пам'ятника видали 2006-го. Урочисто відкриють 7 листопада на річницю трагедії.












Коментарі
1