четвер, 20 серпня 2020 06:15

Окупанти здаються в полон

Українські військові затримали снайпера терористів ЛНР. Він добровільно вийшов на українські позиції неподалік міста Золоте на Луганщині і здався.

При собі чоловік мав військовий квиток ЛНР, 300 російських рублів (111 грн. — ГПУ) і знеболювальне.

— Не витримав знущань ватажків, які командують, — пояснив.

За даними розвідки, у підрозділах противника командири втрачають контроль над особовим складом. Почастішали вживання алкоголю та наркотиків, самогубства й дезертирства.

— Командування бойовиків наказує знищувати потенційних дезертирів. Біля населеного пункту Луганське снайпер ворога застрелив свого ж колегу за самовільне залишення місця служби, — кажуть у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Зараз ви читаєте новину «Окупанти здаються в полон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути