Ексклюзиви
Четвер, 03 липня 2008 07:08

Оголошення про роботу показують у маршрутках

Інформація про вільні робочі місця з"явилася на моніторах у маршрутках Рівного. На екранах показують вакансії або перелік навчальних курсів, де можна отримати нову професію.

— Це наша ідея, і вона вже дає результати, — говорить Андрій Грещук, 47 років, із центру зайнятості. — Люди їдуть по своїх справах і одночасно знаходять роботу. Дзвонять, цікавляться.

20 маршруток їздять найбільш людяними вулицями міста — у центрі, до залізничного й автовокзалу, мікрорайонами Північний і Ювілейний. Рідкокристалічні монітори вмикаються одночасно з двигуном. Інформація на них повторюється двічі на годину. Щотижня рівнянам пропонують нові робочі місця.

— У нас зараз майже 2700 вакансій. Роботодавці потребують інженерів, енергетиків, швачок, будівельників і досвідчених бухгалтерів, — каже Грещук. — А найтяжче знайти роботу економістам, вчителям початкової школи, української мови і літератури, історії та хімії.

Серед безробітних чимало жінок. Часом на одне місце буває до 10 претенденток. Складно  також молоді без досвіду роботи.

Зараз ви читаєте новину «Оголошення про роботу показують у маршрутках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода