вівторок, 03 січня 2006 13:06

Найсильніші руки в світі — у луганчанки

Минулими вихідними луганчанка Олена Скорик, 22 роки, стала абсолютною чемпіонкою світу з армрестлінгу.

Змагання відбувалися в Токіо. Наша спортсменка виступала у ваговій категорії 60 кг. У фіналі її суперницею була росіянка.

Ця перемога — не перше досягнення луганчанки. Вона вже виступала на XXVI чемпіонаті світу з армспорту. Він проходив у місті Дурбан, в Південно-Африканській Республіці. Там Олена теж завоювала золото. В лютому цього року вона стала срібним призером першого чемпіонату світу у Москві серед студентів у своїй категорії.

– Олена тоді дуже засмутилася, сказала, що мріяла про золото. Але пообіцяла не здаватися і вибороти бажаний приз. І ось тепер її мрія збулась, я дуже за неї рада, – каже Ірина Седенко, 26 років, зі Східноукраїнського університету ім. Даля, де навчається спортсменка.

Спорт для Олени поки що лише захоплення. Вона — студентка юридичного факультету, і вже наступного року отримає диплом. Однак після перемог на чемпіонатах світу та Європи навряд чи працюватиме за спеціальністю, вважають в університеті.

Армспортом Олена професійно займається з 2001 року. Вона багаторазова чемпіонка України і триразова — Європи.

Зараз ви читаєте новину «Найсильніші руки в світі — у луганчанки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua