Ексклюзиви
Четвер, 30 серпня 2007 07:12

На Запоріжжі в каналі втопилися дві сім"ї

Минулого вівторка четверо людей утопилося в каналі поблизу села Водяне Кам"янсько-Дніпровського району Запоріжжя.

30-річна Катерина Шевер із сином Михайлом, 3 роки, та кумою, а також 39-річна Ганна Остапенко та її чоловік Микола відпочивали на березі каналу. У МНС Запоріжжя кажуть, що люди гуляли мілководдям і в певний момент усі потрапили в круговерть. Місцевий рибалка зміг урятувати лише куму Катерини Шевер.

— Канал подекуди дуже глибокий — 25 метрів. Там часто люди топляться, бо не розраховують із глибиною, — розповідають у сільраді села Водяне. — Але такої біди ще не було. Учора все село гуло. Бо ці люди цілком пристойні, не пили, не гуляли, не бомжували.

У канал, де втопилися селяни, надходить вода із Запорізької атомної електростанції. Він впадає в Каховське водосховище.

— Люди гуляли там, де не можна. Стоять заборонні знаки, що не тільки не можна купатися, а й гуляти і навіть загоряти, — пояснюють в управлінні МНС Запоріжжя.

Катерина Шевер працювала медсестрою в Кам"янсько-Дніпровській лікарні. У неї залишився чоловік. Ганна Остапенко була продавцем, а її чоловік працював будівельником. Дітей подружжя не мало.

Зараз ви читаєте новину «На Запоріжжі в каналі втопилися дві сім"ї». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода