вівторок, 30 вересня 2014 05:55

На двох станціях метро закрили каси

Продаж жетонів через касу припинять із 3 жовтня на станції метро Поштова площа. Купити їх можна буде через автомати у вестибюлі. З вересня такі правила діють на станціях Голосіївська та Деміївська. Пасажири жаліються на черги в ранковий час пік, коли їдуть на роботу.

У четвер увечері на Голосіївській каси зачинені. Кілька десятків людей стоять до апарата, що продає жетони по 2 грн. Менша черга — до пристрою, де купують жетони на 10 грн. Безконтактну карту ніхто не поповнює.

— Каси закрили, бо економлять. Вирішили, що так зможуть наскребти грошей. Але ж зарплата двох працівників, які тут сиділи, — це максимум тисяч вісім гривень у місяць, — каже киянка 30-річна Валентина Весна. Купує п'ять жетонів. — Хочуть підняти ціни на проїзд. Зараз люди наберуть жетончиків, а в один день — вони не дійсні. Кинуть усіх.

До жінки підходять двоє бородатих чоловіків. Просять продати по жетону.

— У нас по одній гривні, апарати такі не приймають. Я й не чув, що тут закрили каси, — посміхається один. Жінка мовчки бере гроші, віддає жетони.

Продавці в переході скаржаться, що до них щоранку черга. Пасажири хочуть розміняти гроші на купюри в 2 чи 10 гривень.

— Первые дни вобше дурдом был. Каждую минуту кто-то подходил и просил разменять. У нас одни крупные были. Доходило до абсурда — не было чем сдачу дать, только десятки и пятидесятки оставались, — розповідає продавець цигарок Марія, 45 років. — Не все ездят в метро каждый день, зачем таким проездной?

Закриття кас на Голосіївській та Деміївській — це пілотний проект із переходу до автоматизованої системи продажу, пояснюють у метрополітені. Жетони виводять з обігу. Хочуть зробити систему, як у Харкові. Там у метро перейшли на безконтактну форму проходу турнікетів ще 2011-го.

Зараз ви читаєте новину «На двох станціях метро закрили каси». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути