вівторок, 11 листопада 2014 05:15

Міліціонери носитимуть на грудях ідентифікаційний жетон

Найближчим часом міліціонери під час виконання обов'язків ходитимуть з ідентифікаційними жетонами. 10 листопада Міністерство внутрішніх справ оприлюднило відповідну постанову.

Жетон буде у формі 65-міліметрової 48-променевої зірки. Виготовлять із латуні, частково покриють нікелем. В центрі — зображення герба України. У верхній частині по колу на синьому тлі — напис "Міністерство внутрішніх справ". У нижній — особистий шестизначний номер синього кольору. На жетоні вказуватимуть прізвище, ім'я та по батькові працівника, звання й підрозділ, в якому служить. Приховувати цю інформацію від громадян і заважати записувати дані забороняють. За порушення міліціонерів штрафуватимуть на 850–5100 грн. Якщо це буде під час мітингів, суму збільшать до 13,6 тис.

Зараз ви читаєте новину «Міліціонери носитимуть на грудях ідентифікаційний жетон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути