вівторок, 20 січня 2015 06:25

Міліціонер затримав трьох злодіїв

15 січня патрульний інспектор 21-річний Юрій Козловський спіймав трьох злодіїв у селі Наталівка під Запоріжжям. Двоє 20-річних і 23-річний чоловіки обікрали подружжя Лісовиків.

— Вони приїхали в село до знайомої. Напилися, взяли санки й пішли обкрадати Лісовиків, — каже Юрій Козловський. — Зайшли через відкриті двері, забрали комп'ютер, гроші, планшет. Погрузили на санки і тікали. Я саме вертався з нічної зміни. Був у формі, але без пістолета. Бачу: жінка біжить за хлопцем, той женеться з санками. Я підбіг, надів на нього наручники.

Напарники чекали вже на зупинці. Міліціонер піді­йшов і до них, обох скріпив одними кайданками.

— Вони кричали, що зараз приїдуть їхні дяді-тьоті, все порішають. Говорили зеківським жаргоном, бо обидва вже сиділи за крадіжки. Поки їхав наряд, люди не дали їм втекти.

Анастасія й Володимир Лісовики живуть у приватному будинку, виховують доньку й сина.

Зараз ви читаєте новину «Міліціонер затримав трьох злодіїв». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути