пʼятниця, 23 травня 2014 08:06

Кримського вина вистачить на місяць

В Україні можуть припинити продавати кримські вина. Через анексію півострова виробники та постачальники не знають, кому платити податки та які акцизні марки використовувати на пляшках. Кажуть, на материковій частині їхньої продукції вистачить на місяць.

Винороби сподіваються на подальшу співпрацю. Однак найближчим часом реалізовуватимуть товари в Росію.

— Нам не хотілося б втратити ринок України. Ми, виробники, чекаємо, що українська влада все-таки продумає, як захистити свого споживача, — каже Яніна Павленко, керівник "Кримського бюро винограду та вина". — Крим — це майже 50 відсотків ринку вина України.

До бюро входять 30 приватних і державних виноробень. На півострові таких підприємств 100. Деякі виробники планують переїжджати із власними потужностями на материкову частину України.

Зараз ви читаєте новину «Кримського вина вистачить на місяць». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути