Ексклюзиви
Вівторок, 22 травня 2007 07:10

Із вулиць заберуть гральні автомати та холодильні установки

У Черкасах влада разом із міліцією та податківцями демонтували майже 50 незаконно встановлених гральних автоматів.

— Чимало власників знають про нашу акцію і забирають пристрої, не чекаючи приїзду спеціальної групи, автокрана та вантажівки, — розповідає заступник міського голови 36-річний Артур Савін. — Автомати будуть стояти на штрафному майданчику. Якщо власник захоче забрати, має сплатити за демонтаж, перевезення і зберігання. Це понад тисячу гривень.

Крім того, із вулиць планують забрати холодильні установки. Таких торговці незаконно встановили 44.

Під час демонтажу першого грального автомата в центрі міста його власник почав чинити опір. Комунальники забирали пристрій три години.

— Розквіт нелегального ігорного бізнесу в Черкасах розпочався торік. Тоді мером був теперішній секретар міської ради БЮТівець Анатолій Каленчук, — каже нинішній мер 39-річний Сергій Одарич. — У податковій підрахували, що кожен автомат щодоби приносить більш як тисячу гривень. Помножте на 30 днів та на десятки апаратів, які розставили по місту ділки. Сума виходить колосальна.

За словами Одарича, в багатьох автоматах під час інкасації вилучили по 15–20 тис. грн. Жоден торговець ліцензії на ведення такого бізнесу не мав.

Зараз ви читаєте новину «Із вулиць заберуть гральні автомати та холодильні установки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода