Ексклюзиви
Вівторок, 23 вересня 2008 07:10

Гімназисти навчатимуться в санаторії

Поновили заняття у Сумській гімназії-інтернаті для талановитих і обдарованих дітей. Закладу тимчасово виділили приміщення санаторію "Ровесник".

90% гімназистів приїхали на навчання до Сум з районів області. Раніше займалися в приміщеннях дитячого оздоровчого табору "Зоряний", там облаштували й гуртожиток для учнів. Заклад належить підприємству "Сумихімпром". 1 вересня воно розірвало договір оренди й розпочало ремонт приміщень "Зоряного". Керівництво гімназії попереджали про це.

Нового приміщення для гімназистів не змогли знайти одразу. Тож частина учнів роз"їхалися по домівках. Дехто перейшов на навчання у сумські школи.

— Зараз у нас 224 учні, — каже директор гімназії Ольга Дрозденко. — Маю багато заявок від батьків, які хочуть влаштувати до нас дітей. Та вимушена відмовляти. Бо не знаю, куди подітися з тими учнями, що маємо.

15 вересня за вказівкою губернатора Миколи Лаврика, 56 років, гімназія перебралася до санаторію "Ровесник".

— У ньому гарні умови для проживання, — вважає губернатор. — Але нема навчальних приміщень. Необхідно або будувати навчальний корпус, або шукати більш пристосовану будівлю.

Зараз ви читаєте новину «Гімназисти навчатимуться в санаторії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода