середа, 15 квітня 2015 07:10

Добровольцям наказали здати зброю

10 квітня військові з 93-ї бригади оточили штаб батальйону ОУН в Пісках неподалік Донецького аеропорту. Вимагали, щоб добровольці здали зброю.

— Офіційно ми вийшли з Пісок, — каже командир батальйону ОУН 43-річний Микола Коханівський. — Ситуація складна і неприємна, бо з 93-ю бригадою ми воювали разом. Але я їх не звинувачую. Розумію, що отримали наказ. Влада визнає, що ми воюємо. І воюємо добре, але юридично в нас немає ніякого статусу. В будь-який момент можуть роззброїти й заарештувати прямо на лінії вогню. Раніше нам уже наказували в ультимативній формі виходити з Пісок. Але потім приїхав генерал Олександр Розмазнін разом із ­командиром сектору "Б" і комбригом 93-ї бригади, з якою ми воюємо вже вісім місяців. Домовилися, що батальйон вступає у 93-ю окремим підрозділом. І я залишуся його командиром. Зараз вступ батальйону ОУН до Збройних сил під питанням. Але це не означає, що ми припиняємо воювати. За два-три дні оголосимо про подальші плани.

У батальйоні ОУН за час війни загинули двоє бійців, більш як 20 отримали поранення.

Зараз ви читаєте новину «Добровольцям наказали здати зброю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути