10 квітня військові з 93-ї бригади оточили штаб батальйону ОУН в Пісках неподалік Донецького аеропорту. Вимагали, щоб добровольці здали зброю.
— Офіційно ми вийшли з Пісок, — каже командир батальйону ОУН 43-річний Микола Коханівський. — Ситуація складна і неприємна, бо з 93-ю бригадою ми воювали разом. Але я їх не звинувачую. Розумію, що отримали наказ. Влада визнає, що ми воюємо. І воюємо добре, але юридично в нас немає ніякого статусу. В будь-який момент можуть роззброїти й заарештувати прямо на лінії вогню. Раніше нам уже наказували в ультимативній формі виходити з Пісок. Але потім приїхав генерал Олександр Розмазнін разом із командиром сектору "Б" і комбригом 93-ї бригади, з якою ми воюємо вже вісім місяців. Домовилися, що батальйон вступає у 93-ю окремим підрозділом. І я залишуся його командиром. Зараз вступ батальйону ОУН до Збройних сил під питанням. Але це не означає, що ми припиняємо воювати. За два-три дні оголосимо про подальші плани.
У батальйоні ОУН за час війни загинули двоє бійців, більш як 20 отримали поранення.












Коментарі