Ексклюзиви
пʼятниця, 15 листопада 2013 06:45

До кас займали чергу із шостої ранку

Автор: Фото: Андрій ЖИГАЙЛО
  Люди вишикувалися в черги за квитками до кас стадіону ”Олімпійський” у Києві 12 листопада. Там у п’ятницю збірна України зіграє проти французів. Три тисячі перепусток, які були у вільному продажу, розібрали за кілька годин. Ще 75 реалізували через інтернет і на замовлення партнерів Федерації футболу та спонсорів матчу
Люди вишикувалися в черги за квитками до кас стадіону ”Олімпійський” у Києві 12 листопада. Там у п’ятницю збірна України зіграє проти французів. Три тисячі перепусток, які були у вільному продажу, розібрали за кілька годин. Ще 75 реалізували через інтернет і на замовлення партнерів Федерації футболу та спонсорів матчу

12 листопада у касах стадіону "Олімпійський" почали продавати квитки на матч кваліфікації до чемпіонату світу з футболу між Україною та Францією. Він відбудеться 15 листопада в Києві.

О 7.00 біля столичної арени зібрався майже 3-тисячний натовп. Каси відкрили о 10.00. За кілька годин продали всі 3 тис. квитки.

Навколо приміщення — черга у кілька кіл. Працюють три віконця. Ще одне — для людей з обмеженими можливостями.

— Такі матчі раз на кілька років бувають. Збірна не часто балує класною грою, а тут цілий рік феєрять, треба їх підтримувати. Надіюся взяти квитки і прийти з сином, він на стадіоні досі не був, — каже киянин Ігор, 40 років.

Перша чотири перепустки купує 24-річна Валерія. Їй удалося стати у початок черги.

— Ми тут із сьомої ранку. Приїхали, люди вже були. Кажуть, із шостої години. Білєти взяла для себе та друзів. Я третій раз піду на футбол. На такому матчі атмосфера має бути просто супер, — Валерія пробирається на вихід. До неї кілька разів чіпляються фани, чи не продасть квиток. — Аж страшно, тут такі мужики здорові, хоч би не відібрали.

Серед юрби ходять кілька перекупників. Перепустку, що коштує 80 грн, продають по 200, а за ті, що по 120 грн, просять 400. Уболівальники відганяють їх від кас, але ті повертаються.

— Обнагліли. Не бояться нікого, — говорить худорлявий чоловік років 30. — Якщо у фаната є лишній білет — він його продасть максимум на 20 гривень дорожче, щоб на пиво було. А перекупщик загне втричі більшу ціну.

30 тис. квитків на поєдинок продали через інтернет, ще близько 35 тис. — за заявками партнерів Федерації футболу України та спонсорів матчу, пояснюють в компанії УФІ. Вона має ексклюзивне право на продаж перепусток на ігри збірної.

— Партнерам квитки продавали за заявками. Якщо з'ясуємо, що з цих заявок вони потрапили до перекупників, більше їм не продаватимемо, — розказує Олег Шкреба з УФІ.

11 листопада до кас "Олімпійського" також вишикувалися довгі черги — вболівальники забирали квитки, які придбали через інтернет. Це можна зробити до 15 листопада.

Французів, що прийшли по перепустки на матч до будівлі федерації футболу в Парижі, пригощали кавою і тістечками.

Пиво розливали з помийного відра

Під час матчів на стадіоні "Олімпійський" працюють 42 фаст-фуди. 11 листопада в інтернеті з'явилося відео, на якому працівники закладу розливають пиво з помийного відра і продають фанам. Це зняла одна із колишніх працівниць комплексу.

Керівництво арени каже, що, судячи з форми та взуття персоналу, події відбувалися влітку. Тоді заклади швидкого харчування орендувала приватна структура.

— Не можу стверджувати, що то було на "Олімпійському". Але ми перевіримо всі фаст-фуди спорткомплексу, — запевняє директор стадіону Сергій Семак.

Зараз ви читаєте новину «До кас займали чергу із шостої ранку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути