пʼятниця, 19 вересня 2014 05:15

Чоловік сокирою захищав георгіївську стрічку

Суперечка між водієм "Шевроле" і перехожими виникла на столичному бульв. Лесі Українки 15 вересня. На дзеркалі заднього виду машини була георгіївська стрічка. Таку чіпляють терористи Донбасу на військову форму.

Авто припаркували біля магазину зброї "Ібіс". Номера — хмельницькі.

— Про машину з колорадською стрічкою мені телефоном повідомили працівники того магазину, — розповідає 25-річна Дар'я Писаренко. — Ми з другом прийшли. Дочекалися водія. Це був сивий бородань з довгим волоссям. Попросили зняти стрічку. Він відмовився. "Это мои убеждения", казав. Сів у машину. Друг йому натякнув: якщо не хоче зняти її, то допоможемо. Після цих слів чоловік дістав сокиру і почав махати нею перед обличчям товариша. У відповідь він зірвав погано закріплене дзеркало разом зі стрічкою. Дід став кричати, що при владі хунта, а в Україні — громадянська війна.

"Вільні люди мають зброю й дві руки. Якщо одну ти мені відрубаєш, іншою буду змушений тебе застрелити", — Дар'я переповідає слова друга до водія. — Після цього чоловік заспокоївся, навіть вибачився. Ми пояснили йому різницю між георгіївською та колорадською стрічками й попрощалися. Сокиру забрали. Подарували водію сміттєвоза.

Зараз ви читаєте новину «Чоловік сокирою захищав георгіївську стрічку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути