пʼятниця, 09 жовтня 2015 07:35

Бойовики готують диверсантів

— Терористи на Луганщині імітують відведення зброї калібром менше 100 міліметрів, — каже військовий експерт 43-річний Дмитро Снєгірьов. — Вивозять засвічену. Ту, що зафіксована ОБСЄ в певних місцях. Ідеться про Олександрівський полігон і колишню базу "Транспеле", що не входить до 15-кілометрової зони відведення (території на підступах до Луганська. — "ГПУ"). Під виглядом відведення зброї бойовики звозять техніку на ремонтну базу в місті Красний Луч, де є ремонтно-механічний завод.

Незважаючи на заяви про припинення активних бойових дій, зараз тривають командно-штабні навчання по всій окупованій території Луганської області. В Алчевську на вулиці Ленінградській, де знаходяться казар­ми терористів. Поблизу селища Бугаївка проводить навчання бригада "Призрак". Також у селищі Круглик Лутугінського району. В Луганську на базі "Транспеле" і на території аеропорту. Вся інфраструктура армії ЛНР збережена. Бойовиків постійно навчають, тримають у формі. У тренуваннях увагу приділяють перш за все диверсійним підрозділам.

Схожа ситуація у Донецькій області. З танкового полігону біля озера Верхове техніка нікуди не зникла. ОБСЄ зафіксувало важке озброєння на лінії розмежування під Маріуполем, Пісками та Мар'їнкою. ЛНР імітує відведення техніки, а ДНР виконує роль непримиренного борця з київською хунтою. Інформація про роззброєння батальйону "Восток" не відповідає дійсності. Всі структури зводяться до армійського бригадного принципу. Бойовики Моторола і Гіві — на Донбасі. Коли розповідали, що Моторола в Сирії, він був на танковому полігоні в Торезі. Спостерігав за танковим біатлоном (танкові навчання. — "ГПУ").

Міняється тактика війни. Всі угоди підписані про відведення важкого озброєння, але ніхто не відміняє тактику диверсійних груп. Ніхто не проговорював тактику так званих чорних мінерів, які встановлюватимуть вибухові пристрої як по один, так і по інший бік розмежування. Це змусить Україну постійно тримати на лінії військовий контингент, витрачати кошти. Бойовики будуть кошмарити нас стрілецькою ­зброєю і снайперськими групами.

Зараз ви читаєте новину «Бойовики готують диверсантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути