вівторок, 30 вересня 2014 05:35

Бійці грітимуться біля чавунних печей

На 95 діб палива для обігріву тимчасових казарм і наметів учасників антитерористичної операції заготували в Міністерстві оборони. Купили дров і вугілля на 1,8 млн грн. До зими армія на Донбасі готова на 80–90%, кажуть у відомстві.

На передову доставили 15 тис. комплектів теплої форми. Її закупили за кошти, що надходили через СМС від громадян.

— Також відвезли півтори тисячі чавунних печей. Забезпечили табори мобільними джерелами електропостачання від 2 до 60 кіловат, — каже Олександр Ліщинський, заступник міністра оборони. — Взимку солдати житимуть в утеплених наметах або будівлях, що перетворять на казарми на місцях дислокації. З місцевою владою погодили, що з житлового фонду візьмемо.

Для захисту від нападу терористів розробляють проекти споруд, що розмістять навколо таборів.

Українська армія готова до зими на 10%. Про це каже координатор батальйону "Київ-1" Євген Дейдей:

— Хлопцям елементарно нічого одягнути. Вони навіть не можуть вистояти кілька годин на блокпосту вночі. Якщо так далі піде, до зими всі захворіють.

Зараз ви читаєте новину «Бійці грітимуться біля чавунних печей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути