вівторок, 10 червня 2008 16:02

Надаль учетверте поспіль виграв чемпіонат Франції

Рафаель Надаль нині посідає друге місце рейтингу найкращих тенісистів світу

У Парижі фінішував відкритий чемпіонат Франції з тенісу. В одиночному розряді серед жінок перемогла сербка Ана Іванович, 20 років. У фінальному поєдинку вона обіграла росіянку Дінару Сафіну — 6:4, 6:3.

Сербська тенісистка стала першою ракеткою світу й утримуватиметься на своїй позиції щонайменше чотири тижні.

У чоловічому турнірі вчетверте поспіль виграв 21-річний іспанець Рафаель Надаль. У вирішальному матчі він обіграв першу ракетку світу — швейцарця Роджера Федерера — 6:1, 6:3, 6:0.

Упродовж турніру Надаль не програв жодної партії, а назагал виграв чемпіонат Франції. Іспанець повторив досягнення шведського тенісиста Бьорна Борґа. Борґ вигравав у Парижі шість разів.

Якщо за місяць Надаль виграє Вімблдонський турнір, він повторить іще один успіх Борґа — перемогти на чемпіонаті Франції та Вімблдоні, найповільнішому та найшвидшому покриттях в один рік.

— Федерер втомився,— пояснює "ГПУ" тенісний тренер Олександр Долгополов, 42 роки. — Чотири роки на вершині і не втратити мотивацію — це важко. Надаль може посісти трон: у захисті він завжди був бездоганним, а останнім часом підтягнув і атакувальну гру. Але наскільки досконало — це має показати Вімблдон.

Зараз ви читаєте новину «Надаль учетверте поспіль виграв чемпіонат Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua