вівторок, 31 березня 2015 06:25

Матч не став для Севільї видатною подією

На тренування національної команди Іспанії напередодні матчу проти наших прийшло більше глядачів, ніж на майже всі ігри чемпіонату України. Іспанці нічого не приховували, понад годину розминаючись і граючи з м'ячем перед телекамерами і тисячами вболівальників.

Увечері та наступного дня епізоди цього тренування щогодини показували по місцевому телебаченню. Але футбол не був першою темою іспанської преси: третій день поспіль у центрі уваги авіакатастрофа в Альпах.

Упродовж п'ятниці у Севільї не було жодних ознак того, що ввечері футбол. Навіть за годину до гри історичний центр міста і вулиці, що ведуть до стадіону, жили звичним життям. Лише за три квартали до арени траплялися групи українців, які "заправлялися" у незчисленних кафе та ресторанчиках. Жодного натовпу, жодного перекриття транспорту. Величезний торговельний центр, що звели впритул до стадіону, спокійно приймав відвідувачів. Згадалося, який галас підняли у нас, коли подібний центр збиралися звести на площі перед "Олімпійським" у Києві.

Заповнені на 70% трибуни поводилися здебільшого спокійно. Тому було чути всі "заряди" українського сектора. Наші вболівальники вдосталь поскакали, бо "не москалі", а також співали про Путіна. Іспанці, видно, через мовний бар'єр, ці ініціативи проігнорували.

Гра дуже нагадувала матч червня 1982 року. Тоді на цій же арені збірні СРСР та Бразилії стартували у фінальному турнірі Кубка світу. Наші відкрили рахунок, але, перелякавшись, що випереджають бразильців, відійшли у захист, почали помилятися і врешті поступилися. Збірна України теж попервах виглядала знервовано. Лідери команди гостей не могли не те що розіграти елементарну комбінацію, а технічно зупинити м'яч чи віддати його партнеру.

Іспанці трохи заспокоїли українців, відкривши рахунок після неймовірної помилки нашого захисту. На щастя, господарі не забили більше, хоча цілком могли. До завершення гри у футболістів України було кілька слушних нагод зрівняти рахунок. Але у такі моменти наші хлопці мали переляканий вигляд, ніби не вірячи, що можуть отак просто забити іспанцям. Тому у вирішальну мить діяли або метушливо, або кострубато.

Іспанські футболісти не стали намагатися будь-що забити ще і врешті здобули потрібний результат. Як виглядало — не занадто зопрівши. Наші ж, насамперед Руслан Ротань, віддали грі всі сили, якщо не більше.

Місцева публіка сприйняла перемогу своїх без особливого захвату, приблизно так, як ми зустріли виграш у Білорусі чи Македонії. Іспанці пішли після матчу вечеряти і досить довго не розходилися — ресторани у центрі почали зачиняти після другої ночі. А може, у них так щодня?

Зараз ви читаєте новину «Матч не став для Севільї видатною подією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути