пʼятниця, 14 березня 2014 00:10

"Барселона" пройшла "Манчестер Сіті"

Автор: ФОТО: REUTERS
  Півзахисник ”Барселони” Андрес Іньєста, ліворуч, проти оборонця ”Манчестер Сіті” Венсана Компані
Півзахисник ”Барселони” Андрес Іньєста, ліворуч, проти оборонця ”Манчестер Сіті” Венсана Компані

Визначилися чотири чвертьфіналісти Ліги чемпіонів з футболу. В усіх матчах, що відбулися цього тижня, далі пройшли господарі повторних поєдинків. Центральним стало протистояння в іспанській Барселоні. Місцева команда грала проти англійського "Манчестер Сіті".

— Гостям треба було відігрувати два голи, але я так і не побачив у них ідей, що допомогли б це зробити, — каже колишній футболіст української збірної Сергій Нагорняк, 42 роки. — Щоб забивати, треба створювати ­моменти. У "Манчестер Сіті" вони були, але недостатньо. За перший тайм у англійського клубу пройшла тільки одна комбінація, коли на удар вивели Саміра Насрі. "Барселона" атакувала гостріше.

Що допомогло?

— Чудова гра Іньєсти та Мессі. У першого практично неможливо було відібрати м'яч. Аргентинець же довів: рівних йому в дриблінгу сьогодні немає.

Чому "Манчестер Сіті" вийшов на поєдинок тільки з одним форвардом?

— Я так розумію, не хотіли програти центр поля супернику й наситили середню лінію. Це можна прийняти стосовно першого тайму. Але в другому треба було ризикувати. Можливо, справді варто було зіграти в два нападаючі. Серйозною проблемою для гостей стала погана форма Аґуеро. Він недавно відновився після травми, вийшов у стартовому складі, діяв на вістрі атаки, але нічого не показав. Без оптимального Аґуеро протистояти "Барселоні" неможливо.

Є думка, що в "Манчестер Сіті" є практично все, аби стати топ-клубом і виграти Лігу ­чемпіонів. Крім оборони. Це правда?

— Не сказав би. Хіба в "Барселони" кращий захист? Пуйоль грає зрідка, на його місце виходить фактичний опорник Маскерано. Хіба Алвеш атакує менше, ніж Коларов? Мені здається, що команда Мартіно нині сильніша від підопічних Пеллеґріні. Після першого матчу англійці могли нарікати на суддівство. У другому воно було помилкове, але нейтральне. А "Барселона" грала краще.

Тож іспанський клуб повернувся до переліку головних претендентів на трофей?

— "Барселону" ніхто й не списував. Команда здатна поборотися за виграш і в Лізі чемпіонів, і в національних турнірах.

Футбол. Ліга чемпіонів 1/8 фіналу

Повторні матчі

11 березня, вівторок

"Баварія", Мюнхен, Німеччина — "Арсенал", Лондон, Англія — 1:1 (перший матч — 2:0)

"Атлетіко", Мадрид, Іспанія — "Мілан", Італія — 4:1 (1:0)

12 березня, середа

"Барселона", Іспанія — "Манчестер Сіті", Англія — 2:1 (2:0)

"Парі Сен-Жермен", Париж, Франція — "Баєр", Леверкузен, Німеччина — 2:1 (4:0)

18 березня, вівторок

"Челсі", Лондон, Англія — "Галатасарай", Стамбул, Туреччина

Перший матч — 1:1

"Реал", Мадрид, Іспанія — "Шальке", Гельзенкірхен, Німеччина

Перший матч — 6:1

19 березня, середа

"Боруссія", Дортмунд, Німеччина — "Зеніт", Санкт-Петербург, Росія

Перший матч — 4:2

"Манчестер Юнайтед", Англія — "Олімпіакос", Пірей, Греція

Перший матч — 0:2

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" пройшла "Манчестер Сіті"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути