четвер, 28 жовтня 2010 08:54

Визначилися всі учасники чвертьфіналу Кубка України

Першою сенсацією 1 / 8 фіналу Кубка України став виліт з турніру луцької "Волині", яка поступилася середнякові першої ліги - алчевській "Сталі". Гра з "Динамо" не пройшла безслідно. Єдиний м'яч на 15-й хвилині забив Одинцов, який скористався помилкою луцького воротаря на виході.

А ось представників другої ліги в чвертьфіналі не буде. "Шахтар" не без проблем обіграв "Полтаву" з рахунком 2:0, а "Дніпро" розгромив на виїзді "Кремінь" - 3:0. У поєдинку аутсайдера першої ліги "Фенікса-Іллічівця" з аутсайдером Прем'єр-ліги запорізьким "Металургом" сильнішими були представники вищої ліги. Вирішальний м'яч забив Сидорчук за 13 хвилин до кінця гри.

У матчах між представниками Прем'єр-ліги "Карпати" без проблем розібралися з "Ворсклою" - 3:0. Дубль на рахунку Сергія Кузнєцова. Київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Севастополем". Плешаков відкрив рахунок в середині першого тайму, однак перед самою перервою Гололобов відправив м'яч у свої ворота, а в другому таймі Зозуля забив вирішальний м'яч - 2:1.

З таким же рахунком київський "Арсенал" обіграв лідера першої ліги "Олександрію", а гол Фоміна виявився єдиним у поєдинку "Зорі" і "Нафтовика".

Кубок України.

1 / 8 фіналу

"Фенікс-Іллічівець" - "Металург З" 1:2 (1:1)

Голи: Пісоцький, 31 (0:1); Рябов, 43 (1:1); Сидорчук, 77 (1:2)

"Полтава" - "Шахтар" 0:2 (0:0)

Голи: Морено, 67 (0:1); Вілліан, 72 (0:2).

"Кремінь" - "Дніпро" 0:3 (0:1)

Голи: Калиниченко, 27 (0:1); Феррейра, 53 (0:2); Шахов, 93 (0:3)

"Сталь" - "Волинь" 1:0 (1:0)

Голи: Одинцов, 14 (1:0)

"Олександрія" - "Арсенал К" 1:2 (1:1)

Голи: Шацьких, 13 (0:1); Грицук, 34 (1:1); Самодін, 63 (1:2)

"Нафтовик" - "Зоря" 0:1 (0:0)

Голи: Фомін, 75 (0:1)

"Карпати" - "Ворскла" 3:0 (0:0)

Голи: Кузнєцов, 56 (1:0); Гурулі, 70 (2:0); Кузнєцов, 72 (3:0).

"Севастополь" - "Динамо" 1:2 (1:1)

Голи: Плешаков, 37 (1:0); Гололобов, 45 (автогол) (1:1); Зозуля, 69 (1:2)

Вилучення: - Гіоане, 87
За матеріалами Террикон
Зараз ви читаєте новину «Визначилися всі учасники чвертьфіналу Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua