середа, 27 жовтня 2010 16:04

Друголігова "Полтава" у матчі з "Шахтарем" трималася до 67-ї хвилини

Донецький "Шахтар" не мав проблем у матчі 1 / 8 фіналу з представником другої ліги ФК "Полтава" - 2:0.

У першому таймі глядачі голів не побачили. У другому ж два точні удари Марсело Морено і Вілліана втілили перевагу донецьких футболістів. Особливо гарний був другий м'яч, який Вілліан забив прямим ударом зі штрафного.

У кубковій грі з "Полтавою" наставник донецького "Шахтаря" Мірча Луческу зробив ставку на досить цікавий склад. З тих, хто грав з перших хвилин у поєдинку минулого туру чемпіонату проти "Ворскли", на поле вийшли лише Василь Кобін та Віталій Віценець.

Примітно, що в основному складі "гірників" дебютував бразилець Бруно Ренан.

Кубок України.

1 / 8 фіналу

ФК "Полтава" - "Шахтар" - 0:2 (0:0)

Голи: Марсело Морено (67), Вілліан (72)

"Шахтар": Худжамов, Кобін, Кучер, Іщенко, Шевчук (Вілліан, 46), Хюбшман (Степаненко, 72), Гай, Рац (к), Бруно (Луїс Адріано, 59), Віценець, Морено
За матеріалами Турнир
Зараз ви читаєте новину «Друголігова "Полтава" у матчі з "Шахтарем" трималася до 67-ї хвилини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua