субота, 23 жовтня 2010 18:25

"Шахтар" здолав "Ворсклу" завдяки голу Тейшейри

Гол Алекса Тейшейри приніс перемогу донецькому "Шахтареві" у непростому матчі з "Ворсклою".

Перший тайм проходив в досить рівній боротьбі - "Шахтар" більше контролював м'яч, "Ворскла" досить гостро контратакувала. Така гра його підопічних і нулі на табло не влаштовували головного тренера донеччан Мірчу Луческу, тому відразу ж після перерви в гру вступили Алекс Тейшейра та Луїс Адріано, що замінили Жадсона і Віценця відповідно.

Поява Тейшейри пожвавила гру донеччан в атаці - саме бразилець забив у ворота полтавчан на 57-й хвилині чудовим ударом з дальньої дистанції. Через сім хвилин Тейшейра вже підвів свою команду — він отримав другу жовту картку (першу він отримав майже відразу ж після своєї появи на полі - на 47-й хвилині матчу). Проте чисельна перевага не принесла "Ворсклі" ніяких дивідендів у вигляді забитих м'ячів, 1:0 - такий підсумок зустрічі.

Прем'єр-ліга, 14-й тур:

"Шахтар" - "Ворскла" - 1:0 (0:0)

Гол: Тейшейра, 57

"Шахтар": П'ятов, Срна, Чижов, Чигринський, Кобін, Віценець (Адріано, 46), Степаненко, Вілліан, Жадсон (Тейшейра, 46), Коста (Гай, 65), Едуардо.

"Ворскла": Долганський, Даллку, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков, Безус (Сачко, 58), Пєсков, Громов, Янузі, Селін, Ярмаш (Рикун, 81).

Попередження: Янузі, 23, Пєсков, 43, Тейшейра, 47, Ярмаш, 62, Срна, 68, Даллку, 76, Краснопьоров, 90

Вилучення: Тейшейра, 64 (друге попередження)
За матеріалами Турнир
Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" здолав "Ворсклу" завдяки голу Тейшейри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua