понеділок, 17 серпня 2009 09:37

"Барселона" виграла перший матч за Суперкубок Іспанії

Каталонська "Барселона" зробила впевнений крок на шляху до першого трофея в новому сезоні - Суперкубка Іспанії.

У першому матчі в гостях діючі чемпіони Іспанії здолали "Атлетик" з Більбао з рахунком 2:1, причому по ходу зустрічі каталонцям довелося відіграватися.

Господарі відкрили рахунок в матчі під саму завісу першого тайму - на 44-ій хвилині захист команди Гвардіоли не справився з Оскаром Де Маркосом, який не без допомоги рикошету вразив ворота Вальдеса - 1:0.

У другому таймі "Барса" нарощувала атакуючу потужність, що вилилося в два забиті м"ячі. Хаві Ернандес на 58-ій і Ледесма на 68-ій хвилинах залишили вболівальникам "Атлетика" примарну надію на перемогу за сумою двох зустрічей.

Матч-відповідь відбудеться 23 серпня.

LiveSport.ru

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" виграла перший матч за Суперкубок Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua