понеділок, 19 вересня 2022 18:22

Збірна України завоювала шість медалей на чемпіонаті світу з боротьби

На чемпіонаті світу зі спортивної боротьби українці завоювали шість медалей. Фото: АСБУ

Збірна України здобула шість нагород на чемпіонаті світу 2022 року зі спортивної боротьби.

В активі наших спортсменів одна срібна медаль і п'ять бронзових.

У жінок Олександра Хоменець (55 кг) здобула "срібло", поступившись лише у фіналі.

Ілона Прокопевнюк (62 кг) та Аліна Грушина (57 кг) повертаються додому з бронзовими медалями.

Жіноча команда України увійшла до п'ятірки найсильніших команд світу.

Василь Михайлов став бронзовим призером у вільній боротьбі в категорії до 79 кг.

Ярослав Фільчаков (82 кг) та Андрій Кулик (72 кг) зійшли на третю сходинку п'єдесталу в греко-римській боротьбі.

Чемпіонат світу 2022 року зі спортивної боротьби завершився 18 вересня в сербському Белґраді.

У загальному заліку збірна України стала 15-ю.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України завоювала шість медалей на чемпіонаті світу з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua