субота, 02 липня 2022 14:50

Жіноча збірна України перемогла на чемпіонаті Європи U-20 з боротьби

Жіноча збірна України U-20 з боротьби перемогла на чемпіонаті Європи. Фото: facebook.com/ukrwrestling

Жіноча збірна України здобула вісім нагород на чемпіонаті Європи U-20 з боротьби.

В активі українок чотири золоті, одна срібна й три бронзові медалі.

Усі свої сутички на турнірі в Римі виграли Олександра Хоменець (57 кг), Юлія Леськовець (59 кг), Манола Скобельська (65 кг) та Ірина Заблоцька (72 кг).

Марія Орлевич (76 кг) дійшла до фіналу, де поступилася представниці Угорщини.

Бронзовими призерками стали Наталя Клівчуцька (53 кг), Альбіна Рілля (55 кг) та Ірина Боднар (62 кг).

Українська команда борчинь посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Чемпіонат Європи U-20 з боротьби приймає італійський Рим. Змагання триватимуть до 3 липня.

Наступними медалі розіграють борці вільного стилю.

Збірна України з греко-римської боротьби здобула три нагороди на чемпіонаті.

Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України перемогла на чемпіонаті Європи U-20 з боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua