неділя, 06 листопада 2016 12:48

Збірна України з гандболу перемогла Ісландію

handball.net.ua

У Сумах завершився матч відбіркового турніру чемпіонату Європи-2018 з гандболу серед чоловічих команд. Збірна України обіграла команду Ісландії з рахунком 27:25.

Ісландців, які постійно беруть участь у чемпіонатах світу та Європи, вважали фаворитами відбіркової групи 4-ї європейської першості. Українська команда зуміла на рівних зіграти з суперником у першому таймі - 13:13.

Після перерви українці практично весь час вели в рахунку і добилися перемоги з різницею у 2 голи.

Найрезультативніший гравець у складі переможців - В'ячеслав Садовий, який забив 5 голів.

В іншому матчі 2-го туру в нашій групі збірна Чехії обіграла команду Македонії із рахунком 35:28.

На рахунку всіх 4-х команд по 2 очка. За різницею м'ячів в українців "-4" і останнє місце в групі. У Чехії - "+6", Ісландії та Македонії - "-1".

Матчі 3-4-го турів відбору Євро-2018 відбудуться в травні 2017 року.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з гандболу перемогла Ісландію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua