неділя, 30 вересня 2012 23:03

"Ворскла" мінімально перемогла "Іллічівець"

Кривошеєнко відзначився у воротах своєї колишньої команди ФОТО: vorskla.com.ua

Полтавська "Ворскла" здолала маріупольський "Іллічівець" з рахунком 1:0 в матчі десятого туру української прем'єр-ліги.

Єдиний гол у цьому матчі був забитий на 15-й хвилині у виконанні півзахисника полтавської команди Івана Кривошеєнко.

Після подачі з лівого флангу атаки у штрафний майданчик "Іллічівця" Чеснаков головою скинув м'яч у центр, де Кривошеєнко ударом в дотик переправив його в сітку воріт азовців.

Маріупольська команда могла відігратися вже через чотири хвилини, однак удар Таргамадзе відбила штанга воріт "Ворскли".

Чемпіонат України

Прем'єр-ліга.

10-й тур

Ворскла (Полтава) - Іллічівець (Маріуполь) - 1:0

Голи: Кривошеєнко, 15 (1:0).

Ворскла - Долганський, Сапай, Чеснаков, Даллку, Селін (Вовкодав, 46), Будник, Краснопьоров, Кривошеєнко, Громов, Матвєєв, Лієтава (Чичиков, 77).

Іллічівець - Худжамов, Бутко, Чижов, Іщенко, Путівцев, Гречишкін, Ярошенко (К.Кравченко, 73), Кожанов (Окріашвілі, 46), Федотов, Таргамадзе, Фомін.

Попередження: Чижов (21), Будник (22), Фомін (27), Матвєєв (47), Чичиков (90), Долганський (90).

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" мінімально перемогла "Іллічівець"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua