неділя, 23 вересня 2012 21:51

"Шахтар" декласував "Динамо": результати 1/16 фіналу Кубка України

"Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 4:1 ФОТО: shakhtar.com

Донецький "Шахтар" вдома розгромив київське "Динамо" у матчі 1/16 фіналу Кубка України з рахунком 4:1.

Команда Мірчі Луческу з перших хвилин матчу заволоділа ігровою і територіальною перевагою і вже на 22-й хвилині матчу відкрила рахунок: Раффаель втратив м'яч біля штрафного майданчика гостей, Вілліан прострілив, а Луїс Адріано замкнув передачу.

Через п'ять хвилин киянам вдалося відігратися завдяки зусиллям Ідейє і Тайво, останній з яких гарматним ударом у ближній кут розстріляв ворота П'ятова.

Але "гірники" забили другий м'яч ще до закінчення першого тайму. Мхітарян на 40-й хвилині знайшов передачею Тейшейру, який до кінця поборовся з Бетао і потужним ударом вразив дальній кут воріт Шовковського.

У другому таймі "Шахтар" ще двічі розписався у воротах команди Юрія Сьоміна. На 76-й хвилині простріл Срни з правого флангу і точний удар Фернандіньо змусили "Динамо" капітулювати втретє, а ще через шість хвилин Срна зі штрафного поставив крапку в матчі.

Україна. Кубок

1/16 фіналу

Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) - 4:1

Голи: Адріано, 22 (1:0); Тайво, 27 (1:1); Тейшейра, 41 (2:1); Фернандіньо, 76 (3:1); Срна, 83 (4:1).

Оболонь (Київ) - Металіст (Харків) - 1:4

Голи: Марлос, 2 (0:1); Воробей, 36 (0:2); Марлос, 63 (0:3); Котенко, 74 (1:3); Шелаєв, 76 (1:4).

Кримтеплиця (Молодіжне) - Карпати (Львів) - 0:2

Голи: Штіліч, 56 (0:1); Кополовець, 90 +3 (0:2).

Севастополь (Севастополь) - Кривбас (Кривий Ріг) - 2:1

Голи: Кузнєцов, 45 +1 (1:0); Самодін, 59 (1:1); Караваєв, 70 (2:1).

Славутич (Черкаси) - Волинь (Луцьк) - 1:3 (дч)

Голи: Гуд, 87 (1:0); Овонікоко, 90 +4 (1:1); Насонов, 96 (1:2); Павлов, 97 (1:3).

УкрАгроКом (Головківка) - Металург З (Запоріжжя) - 1:1 (5:4)

Голи: Жуніор, 45 +1 (0:1, пен); Фальковський, 47 (1:1).

Кремінь (Кременчук) - Нива Тр (Тернопіль) - 0:2

Голи: Кабанов, 8 (0:1); Войтович, 30 (0:2, пен).

Перлина (Ялта) - Дніпро (Дніпропетровськ) - 0:1

Голи: Калініч, 15 (0:1).

Десна (Чернігів) - Ворскла (Полтава) - 1:2

Голи: Янузі, 9 (0:1); Будник, 45 +2 (0:2); Кондратюк, 90 +5 (1:2).

Гірник-Спорт (Комсомольськ) - Таврія (Сімферополь) - 0:2

Голи: Гуменюк, 68 (0:1); Шиндер, 76 (0:2).

"Геліос" (Харків) - "Говерла" (Ужгород) - 0:1

Гол: Балафас, 79 (0:1)

Авангард (Краматорськ) - Зоря (Луганськ) - 1:1 (4:3)

Голи: Худзік, 40 (0:1); Скарлош, 79 (1:1).

Шахтар (Свердловськ) - Одеса (Одеса) - 2:1

Голи: Фатій, 35 (1:0); Калитов, 57 (1:1); Коробкін, 61 (2:1)

Сталь (Дніпродзержинськ) - Іллічівець (Маріуполь) - 0:6

Голи: Фомін, 17 (0:1); Кожанов, 38 (0:2); Фомін, 50 (0:3); Фомін, 56 (0:4); Гречишкін, 62 (0:5); Путівцев, 82 (0:6).

Сталь А (Алчевськ) - Арсенал (Київ) - 2:3 (дч)

Голи: Степанюк, 40 (1:0); Гоменюк, 68 (1:1); Гоменюк, 99 (1:2); Кобахідзе, 110 (1:3); Грицай, 114 (2:3).

Чорноморець (Одеса) - Металург (Донецьк) - 2:0

Голи: Бурдужан, 50 (1:0); Матос, 52 (2:0).