неділя, 23 вересня 2012 10:40

Кубок України. "Арсенал" переміг першолігову "Сталь" у додатковий час

Київський "Арсенал" вийшов в 1/8 фіналу Кубка України ФОТО: fcarsenal.com.ua

Матчем в Алчевську стартувала програма ігор 1/16 фіналу Кубка України. Місцева "Сталь" поступилася київському "Арсеналу" з рахунком 2:3, завершивши основний час протистояння внічию.

У першому таймі суперники показали непоганий футбол, cтворювали моменти для взяття воріт, але відзначитися зуміли лише гравці "Сталі" - в контратаці Руслан Степанюк скористався передачею Нгахі Колінса і з близької відстані вразив ворота київського "Арсеналу".

У середині другого тайму "каноніри" зуміли зрівняти рахунок - відмінний удар вийшов у Володимира Гоменюка. Команди продовжили грати на зустрічних курсах, але в основний час протистояння голів більше не забили. У додаткові півгодини Гоменюку вдалося провести і другий м'яч, а Олександр Кобахідзе забив третій гол "Арсеналу".

Перед фінальним свистком Грицай подарував господарям надію, зробивши рахунок 2:3, але врятувати цей матч "Сталі" не вдалося. Таким чином, столичний клуб вийшов в 1/8 фіналу Кубка України.

Кубок України

1/16 фіналу

Сталь А (Алчевськ) - Арсенал К (Київ) - 2:3 (дч)

Голи: Степанюк, 40 (1:0); Гоменюк, 68 (1:1); Гоменюк, 99 (1:2); Кобахідзе, 110 (1:3); Грицай, 114 (2:3).

Попередження: Солдат, 83 - Шахов, 56; Гоменюк, 63; Кобахідзе, 120.

Вилучення: Шахов, 108.

Зараз ви читаєте новину «Кубок України. "Арсенал" переміг першолігову "Сталь" у додатковий час». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua