неділя, 24 листопада 2013 16:04

"Волинь" втратила перемогу над "Таврією" незадовго до фінального свистка

Кварцяному буде що сказати своїм гравцям. Фото: segodnya.ua

У неділю, 24 листопада, в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги "Таврія" і "Волинь" видали бойову гру, зігравши внічию 2:2.

"Волинь" дуже швидко вийшла вперед. Редван Мемешев впевнено реалізував вихід один на один з воротарем. У середині тайму "Волинь" заробила пенальті, але з ударом Еріка Бікфалві впорався воротар. Втім, до перерви "Волинь" ще раз розписалася у воротах "Таврії" - Матей потужно пробив зі штрафного, а Кахріман не зміг парирувати.

Після декількох можливостей забити третій гол "Таврія" відповіла своїм м'ячем - Назаренко ідеально реалізував штрафний. За наступні 10 хвилин команди обмінялися вилученнями - спочатку пішов відпочивати достроково Любічіч, а через 4 хвилини до нього приєднався Парцванія.

Вже в кінцівці матчу Алессандро зносять у штрафному "Таврії", але Матей б'є з 11-метрової позначки вище воріт. І скоро діє відповідь "Таврії" - Рубен Гомес з лінії штрафного красиво зрівнює рахунок. До фінального свистка "Таврія" ще встигла втратити Причиненка, але рахунок так і не змінився.

Таврія (Сімферополь ) - Волинь (Луцьк) - 2:2

Гол : Сергій Назаренко ( 64 ) , Рубен Гомес ( 90) - Редван Мемешев ( 11 ) , Матей ( 45 +1 )

Вилучення: Темур Парцванія ( 73 ) , Станісла Причиненко ( 90 +4 ) - Марін Любічіч ( 69 )

Зараз ви читаєте новину «"Волинь" втратила перемогу над "Таврією" незадовго до фінального свистка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua