неділя, 07 травня 2017 21:37

Венгер вперше обіграв Моурінью в Англії
12

"Арсенал" на "Емірейтс" обіграв "МЮ"

У матчі 36-го туру чемпіонату Англії "Арсенал" приймав на своєму полі "Манчестер Юнайтед". Зустріч проходила на стадіоні "Емірейтс" і завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

Обидва голи "Арсенал" провів у другому таймі. Забиті м'ячі після передач Алекса Окслейд-Чемберлена записали на свій рахунок Граніт Джака і Денні Велбек.

"МЮ" перервав свою серію без поразок з 25 матчів в прем'єр-лізі. До сьогоднішнього дня востаннє команда Жозе Моурінью програвала 23 листопада 2016 року "Челсі" (0:4) у гостьовому матчі 9-го туру.

Арсен Венгер вперше обіграв Жозе Моурінью у рамках АПЛ. До цього в 12 зустрічах французький фахівець 5 разів поступався, а ще 7 ігор закінчилися внічию.

Арсенал - Манчестер Юнайтед 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 54 Джака, 2:0 - 57 Велбек.

"Манчестер Юнайтед" (65 очок) розташовується на п'ятому місці в турнірній таблиці чемпіонату Англії, "Арсенал" (63) знаходиться на шостому рядку.

Зараз ви читаєте новину «Венгер вперше обіграв Моурінью в Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua