неділя, 08 грудня 2019 12:22

"Ювентус" програв вперше у сезоні

М'яч Кріштіану Роналду не спас "Ювентус" від першої поразки в сезоні. Фото: рейтер

У центральному матчі 15-го туру чемпіонату Італії "Лаціо" здобув вольову перемогу над "Ювентусом" 3:1

"Стара синьйора" вийшла вперед на 25-й хвилині - Кріштіану Роналду з близької відстані замкнув простріл Родріго Бентанкура. "Лаціо" відігрався в кінці першого тайму завдяки точному удару Луїса Феліпе.

Ключовим моментом матчу стало видалення Хуана Куадрадо на 69-й хвилині. У більшості "Лаціо" заволодів перевагою і на 74-й хвилині Сергей Милинкович-Савич забив другий м'яч.

Через п'ять хвилин Чіро Іммобіле міг зняти всі питання про переможця матчу, але не реалізував пенальті.

У компенсований час "Лаціо" все ж вдалося забити третій м'яч - відзначився Феліпе Кайседо, пише "Спортарена"

Лідером Серії А є "Інтер", який набрав у 15 матчах 38 очок. На два менше у "Ювентуса", який займає друге місце. "Лаціо" йде на третьому місці, маючи у своєму активі 33 залікових пункти.

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" програв вперше у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua