неділя, 26 серпня 2012 19:05

Юрій Максимов розпочав у донецькому "Металурзі" з перемоги

Юрій Максимов виграв "металургійне" дербі. Фото: football.ua

Перемога в "металургійному" дербі стала для Юрія Максимова першою у керма донецького "Металурга". Донеччани на виїзді обіграли запорізький "Металург".

Казарян, скориставшись помилкою захисту запорожців, зміг відкрити рахунок вже на шостій хвилині зустрічі. Перший тайм пройшов за переваги гостей.

На 60-й хвилині Мораес відзначився після пасу Соареса. За рахунку 2:0 на свою користь донецькі "металурги" дещо розслабилися і дозволили супернику скоротити відставання - відзначився Лазарович. Тарас вже в компенсований час відправив у сітку гостей і другий м'яч, проте взяття воріт арбітр не зафіксував - раніше було порушення правил з боку запорожців.

Україна. Прем'єр-ліга

Сьомий тур

Металург З (Запоріжжя) - Металург Д (Донецьк) - 1:2

Голи: Казарян, 7 (0:1); Мораес, 60 (0:2); Лазарович, 76 (1:2).

Зараз ви читаєте новину «Юрій Максимов розпочав у донецькому "Металурзі" з перемоги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua