понеділок, 20 серпня 2012 08:49

"Карпати" у меншості здолали запорізький "Металург"

Олександр Кас'ян спершу долучився до дебютного гола, а потім відзначився сам ФОТО: fckarpaty.lviv.ua

Львівські "Карпати" обіграли запорізький "Металург" з рахунком 2:1 у матчі шостого туру української прем'єр-ліги.

Команда Миколи Костова відкрила рахунок в середині першого тайму, коли Кас'ян утік від захисника на лівому фланзі атаки, увійшов у штрафний майданчик, пробив під поперечину. Його удар воротар Шевченко відбив, але першим на добиванні виявився Ксьонз - 1:0.

Львівська команда подвоїла перевагу після перерви. Ксьонз передачею п'ятою віддав на хід Штілічу, той прострілив, а в центрі штрафного майданчика Кас'ян випередив Матеуса і забив другий м'яч.

На 60-й хвилині арбітр вилучив гравця "Карпат" Даушвілі за те, що він у підкаті пішов прямою ногою на Опанасенка.

Це допомогло гостям відіграти один м'яч на 67-й хвилині. Пластун програв забіг на швидкість Матяжу, який вийшов один на один з воротарем і легко пробив Богатінова. Але на більше "Металург" у цьому матчі не вистачило.