четвер, 09 серпня 2012 23:55

Норвезький "Тромсе" вибив донецький "Металург" з Ліги Європи

"Металург" мінімально програв "Тромсе" у Донецьку ФОТО: metallurg.donetsk.ua

Донецький "Металург" у повторному матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи поступився норвезькому "Тромсе" з рахунком 0:1 і за сумою двох зустрічей вилетів з єврокубків.

Єдиний гол у матчі був забитий на дев'ятій хвилині. Морозюк невдало вибив м'яч зі штрафного майданчика "Металурга", його підхопив Йенсен і потужно "вистрілив" з 25 метрів. Голкіпер Бандура відбив м'яч перед собою, а на добиванні першим виявився Прийович, який відправив м'яч у ворота.

"Металург" протягом всього матчу шукав можливості зрівняти рахунок і перевести матч в овертайм, але підопічні Володимира П'ятенка так і не зуміли забити хоча б один гол.