четвер, 02 серпня 2012 22:43

Донецький "Металург" вирвав нічию 1:1 на останніх хвилинах матчу з "Тромсе"

Донецькому "Металургу" дістався непростий суперник. Фото: football.sport.ua

Донецький "Металург" зумів вирвати нічию в кінцівці поєдинку з норвезьким "Тромсе" в кваліфікації Ліги Європи.

Із перших хвилин матчу господарі позначили свою перевагу. "Металург" провів дебют зустрічі трохи нервово, але хвилини до 15-ї активність норвежців зменшилася і на полі "Алфхейма" запанувала спокійна некваплива гра.

На 43-й хвилині Оле-Мартін Орста постачає Зденека Ондрашека чудовою передачею і той, вийшовши один на один із Бандурою, метрів із 8-ми відправляє м'яч у ворота української команди.

"Металург" пропущений гол не оглушив і за лічені хвилини до перерви гості навіть могли зрівняти рахунок. Небезпечно пробивав Лазіч, але на шляху м'яча виявився Сальман.

Чим ближче ставав фінальний свисток, тим наполегливіше відсував гру "Металург" до воріт "Тромсе".

Розв'язка наступила за 2 хвилини до завершення основного часу матчу. Джордже Лазіч після чергового удару хавбека "Металурга" м'яч, зрикошетивши від захисника норвезької команди, залетів у сітку воріт "Тромсе".

У Донецьку український клуб зобов'язаний домагатися потрібного результату і виходити в наступний раунд турніру.

Ліга Європи

ІІІ-й відбірковий раунд

"Тромсе" - "Металург" - 1:1

Голи: Зденек Ондрашек, 43 - Джордже Лазіч, 88

"Тромсе": Маркус Сальман, Міїко Коппін, Рубен Крістіансен, Фредрік Бьорк, Ханс Норбу, Магнус Андерсен, Рубен Іттергор-Йенссен, Томас Бендиксен, Оле-Мартін Орста, (Вегар Люсволль, '66), Зденек Ондрашек, Томас Дразі, ( Ханс-Оге Індестад, '79).

"Металург": Олександр Бандура, Олександр Воловик, Василь Прийма, В'ячеслав Чечер, Артак Едігарян, Велізар Дімітров, Геворг Казарян, Константінос Макрідіс, (Грегорі Нельсон, '66), Жуніор Мораес, (Данило, '75), Джордже Лазіч, Микола Морозюк.

Попередження: Фредрік Бьорк, 24. - Константінос Макрідіс, 27. В'ячеслав Чечер, 69. Микола Морозюк, 87.

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" вирвав нічию 1:1 на останніх хвилинах матчу з "Тромсе"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua