четвер, 02 серпня 2012 21:36

"Арсенал" із розгрому словенської "Мури" 3:0 стартував у Лізі Європи

Київські "каноніри" вже практично забезпечили собі вихід у наступний раунд Єврокубку. Фото: football.sport.ua

Київський "Арсенал" вдало стартував у Єврокубках, забивши три голи і не пропустивши жодного у відповідь від словенської "Мури".

Одна з перших же атак "Арсеналу" завершилася голом. Леандро знайшли на правому фланзі, а він зробив класний навіс і Мазілу головою точно пробив у ціль. Надалі Леандро справа постійно народжував загрози супернику, як, втім, і Кобахідзе з Польовим на лівому фланзі, а також Шацьких і Мазілу в центрі.

У другому таймі вийшов на заміну Ковпак і переправив м'яч у ворота після прострілу Леандро.

Потім було упущено кілька хороших можливостей, а воротар Драковіч на куражі відбивав найнебезпечніші удари.

До кінця другого тайму "каноніри" встигли забити і третій м'яч, який робить формальністю матч-відповідь. Центральний захисник Матуку після кутового від Шацьких здорово пробив головою точно в кут.

До кінця гри міг забити і ще один центрбек Гітченко, але ударом з-за штрафної. Драковіч був на місці.

Ліга Європи

ІІІ-й відбірковий раунд

"Арсенал К" - "Мура 05" - 3:0

Голи: Йонуц Мазілу, 6, Олександр Ковпак, 61, Ерік Матуку, 83.

"Арсенал К": Євген Боровик, Володимир Польовий, Ерік Матуку, Олександр Максимов, Андрій Гітченко, Євген Шахов, (Артем Старгородський, '67), Леандро Да Сілва, Олександр Кобахідзе, (Саулюс Міколюнас, '78), Домінік Адійя, ( Олександр Ковпак, '57), Йонуц Мазілу, Максим Шацьких.

"Мура 05": Тадей Ціпот, Філіп Драковіч, Алеш Майер, Денис Крамар, Ерік Янжа, Леон сереш, Матіца Марушко, Дам'ян Бохарі, Драган Єліч, Мате Етерович, Ніно Коутере, (Рок Грушковняк, '63).

Попередження: Володимир Польовий, 56. - Мате Етерович, 33. Алеш Майер, 49.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" із розгрому словенської "Мури" 3:0 стартував у Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua