пʼятниця, 20 липня 2012 08:47

Донецький "Металург" забив "Челіку" сім м'ячів

Казарян відзначився хет-триком ФОТО: metallurg.donetsk.ua

Першим з українських клубів у єврокубках стартував донецький "Металург". У першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи донеччани на своєму полі розгромили "Челік" з Чорногорії — 7:0.

Гості протрималися всього 17 хвилин, після чого Константінос Макрідіс відкрив рахунок в матчі. До перерви у сітці воріт "Челіка" побував ще один м'яч - відзначився Геворг Казарян.

Саме Казарян став героєм і другого тайму, провівши у ворота чорногорців ще два м'ячі: на 63-й і 86-й хвилинах. Ще по разу відзначилися Макрідіс, який оформив дубль, Даніло і Мораес, який вийшов на заміну.

Ліга Європи

Другий кваліфікаційний раунд.

Металург Д (Донецьк, Україна) - Челік Н (Нікшич, Чорногорія) - 7:0

Голи: Макрідіс, 17 (1:0); Казарян, 36 (2:0); Макрідіс, 49 (3:0); Кампос, 51 (4:0); Казарян, 63 (5:0); Мораес, 77 (6:0); Казарян, 86 (7:0).

"Металург": Бандура, Морозюк, Чечер (к), Воловик, Голайдо, Лазич, Прийма (Грищенко, 76), Макрідіс, Соарес (Нельсон, 64), Даніло (Мораеш, 54), Казарян

"Челік": Банович (к), Ніколич, Відеканич (Дрінчич, 88), Дублевич, Радович, Адрович, Булаїч, Зорич, Іванович (Агович, 64), Сімич, Йовович

Попередження: Казарян, 33; Прийма, 66 - ні.

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" забив "Челіку" сім м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua