середа, 09 вересня 2009 07:50

Українська "молодіжка" здобуває важливе очко у Франції (ВІДЕО)

Молодіжна збірна України з футболу у вівторок, 8 вересня, провела другий матч в рамках відбіркового турніру на чемпіонат Європи-2011 (U-21).

Підопічні Павла Яковенка зіграли внічию зі збірною Франції.

Господарі відкрили рахунок вже на 4-й хвилині. Відзначився форвард Антоні Модест. На 27-й хвилині Мамаду Сахо подвоїв перевагу французів, скориставшись помилкою голкіпера українців Антона Каніболоцького, який невдало зіграв на виході після подачі з кутового.

Далі у хід гри втрутився головний арбітр зустрічі словак Павел Ольшак, який не призначив два пенальті у ворота Жонні Плясіда після грубих фолів зі сторони французів.

Та на 45-й хвилині українці все ж відіграли один гол. Потужний удар зі штрафного наніс Ярослав Ракицький, голкіпер відбив перед собою, а Володимир Чеснаков добив м"яч у сітку.

В середині другого тайму Володимир Чеснаков, знову після удару Ракицького та сейва голкіпера, забив другий м"яч у ворота господарів.

В подальшому могли забити як господарі, так і гості. А за 15 хвилин до перерви Ольшак втретє пошкодував французів, не призначивши пенальті за гру рукою французького захисника в карному майданчику.

Фінальний свисток зафіксував бойову нічию - 2:2, завдяки якій Україна випередила Францію у турнірній таблиці.

Наступний матч збірна України проведе 9 жовтня проти лідера групи бельгійців. Гра відбудеться у Києві.