вівторок, 22 серпня 2017 17:55

Україна взяла ще два "золота" Універсіади

Ірина Ромолданова стала чемпіонкою Універсіади з тхеквондо

Збірна України завоювала ще дві золоті медалі Універсіади-2017, яка проходить у Китаї.

Ірина Ромолданова здобула одне золото у тхеквондо. Їй вдалося дійти до фіналу, де вона здолала кіпріоткам Кіріякі Куотокі з рахунком 8:3.

Ромолданова, срібний призер чемпіонату Європи-2015 року, поступалася по ходу сутички 0:3, проте здобула перемогу з рахунком - 8:3.

Також золоту медаль завоював фехтувальник Дмитро Чучукало. У фіналі українець виграв в японця Мацуяма Кіосуке - 15:14.

Зараз в активі України 12 медалей - 5 золотих, 3 срібні та 4 бронзові. Українська збірна знаходиться на п'ятому місці в медальному заліку.

Зараз ви читаєте новину «Україна взяла ще два "золота" Універсіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua