субота, 25 листопада 2017 12:04

Українські баскетболісти успішно розпочали відбір на Кубок світу-2019
9

Шведи не змогли нічого протиставити українцям на старті відбору до КС-2019

Чоловіча збірна України з баскетболу в 1-му турі кваліфікації Кубка світу-2019 обіграла команду Швеції. Матч в місті Норччепінг завершився з рахунком 76:84.

Вже з перших секунд наші баскетболісти позначили свою перевагу на майданчику. Раз по раз заграючи під кільцем Кравцова, українці легко вийшли вперед, змусивши тренера господарів брати таймаут і кричати на своїх підопічних. Таке накачування подіяло і кінцівка десятихвилинки залишилася за шведами.

У другій чверті збірна України продовжила діяти першим номером. Табло з цифрами 34:53 на користь українців перед великою перервою красномовно відображало розстановку сил.

У другій половині шведи зловили кураж і навіть змогли скоротити відставання до 10 балів. Однак кілька триочкових від Зайцева і Рябчука знову розставили все на свої місця.

У четвертій десятихвилинці господарі спробували триочковими кидками вирвати перемогу. Різниця в рахунку скоротилася до 6 очок, але на більше скандинавів не вистачило.

Швеція - Україна 76:84 (22:25 12:28, 19:16, 23:13)

Швеція: Массамба (3), Хаканссон (13 + 5 підбирань), Чераповіч (26), В.Гаддефорс (12 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Рамстедт (7) - старт; Персон (7), Борг, Кьеллбом (1), А.Гаддефорс, Палмблад (5), Спарйс (7 + 4 підбирання).

Україна: Лукашов (11 + 4 передачі), Рябчук (5), Гладир (16 + 4 передачі), Бобров (10), Кравцов (17 + 4 підбирання) - старт; Пустозвонов (1), Кольченко, Липовий (4), Корнієнко (4 + 4 підбирання), Зайцев (5), Пустовий (1 + 4 підбирання), Мішула (10).

Свій наступний матч українці 26 листопада проведуть в київському Палаці Спорту проти Туреччини, яка в своєму матчі обіграла Латвію, 86:73. Початок о 18.00.

До наступного раунду кваліфікації вийдуть три команди з кожної групи. Перший раунд відбору триватиме до липня 2018 року.

Зараз ви читаєте новину «Українські баскетболісти успішно розпочали відбір на Кубок світу-2019». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua