Ексклюзиви
Понеділок, 20 жовтня 2008 15:25

Стадіон у Львові буде будувати турецька фірма Yeditepe

Стадіон у Львові буде будувати турецька фірма Yeditepe
Намітився новий підрядник на спорудження стадіону до "Євро-2012" у Львові. Симпатії чиновників на черговій нараді оргкомітету тепер завоювала турецька фірма Yeditepe.

Ця фірма вже продемонструвала своє вміння, звівши стадіон у Дніпропетровську. Знають її як серйозного партнера і у Львові. Тут вона будує великий торговий центр навпроти майбутнього стадіону, тут зосереджені триста фахівців та необхідна техніка, які в будь-який час можна перекинути на новий майданчик. Взагалі це великий холдинг, який будує великі об"єкти, дороги, мости у столиці та інших містах України. Фірма готова побудувати львівський стадіон за 22 місяці. Це значно швидше, ніж планувала "Альпіна". Погоджується вона і з запропонованими львів`янами умовами.

Як зазначив голова облдержадміністрації Микола Кміть, Yeditepe представила членам оргкомітету детальний графік роботи, щоденний та погодинний план. І це зараз домінуючий фактор, котрий переважає цінове питання. Оргкомітет планує укласти договір з Yeditepe" вже наступного тижня,- повідомив Микола Кміть.

"Укр-Інформ"

Зараз ви читаєте новину «Стадіон у Львові буде будувати турецька фірма Yeditepe». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода