середа, 21 березня 2012 11:58

"Сокіл" вперше переміг "Донбас" у фінальній серії ПХЛ

20 березня на льоду донецької арени "Дружба" відбувся третій матч фінальної серії регулярного чемпіонату ПХЛ. Столичний "Сокіл" зумів зібратися і впевнено обіграв "Донбас" з рахунком 4:0, скоротивши розрив у фінальній серії до 1:2.

Команда "Сокола" вийшла на матч в дещо оновленому вигляді в прямому сенсі цього слова -  значна частина гравців, а також головний тренер Олександр Годинюк постриглися наголо, так би мовити, на удачу, повідомляє прес-служба ХК "Сокіл".

Перший період пройшов в боротьбі за простір, кожна команда намагалася заволодіти ініціативою, проте в підсумку, це не вдалося ні киянам, ні донецьким хокеїстам.

Зазначимо, що донеччани виставили на гру двох нападників з ВХЛовського "Донбасу" - Дмитра Ісаєнка та Олександра Матерухіна, тому київським гравцям необхідно було звикнути до їх вибухових і нестандартних дій.

Після перерви господарі отримали хорошу можливість відкрити рахунок, але вони не зуміли реалізувати чисельну більшість.

А потім настав час "Сокола": спочатку Вадим Шахрайчук потужним кидком з центральної зони застав зненацька Вадима Селіверстова. Потім в позиційній атаці, завдяки наполегливості Олександра Яковенка і відмінному вибору позиції Валентина Олецького Сергій Черненко вразив ціль і подвоїв рахунок.

А ще через хвилину Костянтин Касянчук продавив за воротами суперника, викотився на п'ятак і проштовхнув шайбу. Відзначимо пас Андрія Николишина і активні дії Олександра Матвійчука, який "відсік" інших опонентів від епіцентру подій.

Витримавши штурм донеччан, "Сокіл" ще раз засмутив господарів льоду - в більшості відзначився Сергій Климентьєв.

Донбас "(Донецьк) -" Сокіл "(Київ) - 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

0:1. Шайрайчук (Карпенко, 22:50)
0:2. Черненко (Яковенко, 26:31)
0:3. Касянчук (Ніколішин, 27:38)
0:4. Климентьєв (Лясковський, Яковенко, 48:48-біл.)

Штраф: 8 - 12

Рахунок в серії: 2-1 (перший матч - 4:3, другий - 4:2)

Зараз ви читаєте новину «"Сокіл" вперше переміг "Донбас" у фінальній серії ПХЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua