середа, 13 вересня 2017 16:47

"Шахтар" у більшості програв "Наполі" в юнацькій лізі УЄФА

"Шахтар" у більшості програв  "Наполі" в юнацькій лізі УЄФА
Команда Сергія Шищенка розпочала шлях в Юнацької Лізі УЄФА з поразки. Фото: shakhtar.com

У 1-му турі групового етапу юнацької ліги УЄФА "Шахтар" не зміг переграти "Наполі".

Донеччани поступилися з рахунком 1:2, повідомляє sports.ru.

Рахунок у матчі на 44-й хвилині точним ударом у кут з 25 м відкрив Джанлука Гаетано.

У складі "гірників" відзначився Андрій Кулаков. Останній після закидання Кащука зрівняв рахунок на 71-й хвилині.

Остаточний рахунок у матчі на 72-й хвилині встановив Алессіо Дзербін, який замкнув подачу Гаетано зі штрафного.

На 76-й хвилині Кулаков замкнув простріл з лівого флангу. Однак арбітр відмінив взяття воріт, зафіксувавши офсайд.

На 80-й і 93-й хвилинах гравці "Наполі" Пальмьері й Еспозіто отримали червоні картки.

Сьогодні основна команда "Шахтаря" зіграє проти "Наполі" на старті групового раунду Ліги чемпіонів. Початок зустрічі о 21:45, текстовий он-лайн проведе Gazeta.ua, прямий ефір - телеканал "Україна".

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" у більшості програв "Наполі" в юнацькій лізі УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua