Пʼятниця, 01 серпня 2008 00:16

Результати матчів першого відбіркового раунду Кубка УЄФА

Результати матчів першого відбіркового раунду Кубка УЄФА

Визначилися всі переможці першого відбіркового раунда Кубка УЄФА. Сьогодні о 14.30 за київським часом відбудеться жеребкування наступного кола змагань. О 13.00 пройде жеребкування третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. З їх результатами можна буде ознайомитися на нашому сайті.

"Нордшелланд" (Данія) — ТВМК (Естонія) — 5:0 (перший матч — 3:0)

"Дебрецен" (Угорщина) - "Шахтар" (Караганди, Казахстан) — 1:0 (1:1)

"Беллінцона" (Швейцарія) - "Арарат" (Вірмeнія) - (1:0)

"Жиліна" (Словаччина) — МТЗ-РІПО (Білорусь) — 1:0 (2:2)

"Аустрія" (Відень, Австрія) - "Тобил" (Казахстан) — 2:0 (0:1)

"Сент-Патрікс" (Ірландія) - "Олімп" (Латвія) — 2:0 (1:0)

"Акранес" (Ісландія) - "Хонка" (Фінляндія) — 2:1 (0:3)

"Олімпік" (Казахстан) - "Войводіна" (Сербія) - 1:1 (0:1)

"Морген" (Чорногорія) - "Хапоель" (К-Ш, Ізраїль) — 0:3 (1:1)

"Вікінг" (Норвегія) - "Ветра" (Литва) - 2:0 (0:1)

АПОЕЛ (Кіпр) - "Пелистер" (Македонія) - 1:0 (0:0)

ТНС (Уельс) - "Судува" (Литва) — 0:1 (0:1)

"Ювенес-Догана" (Сан-Марино) - "Хапоель" (Т-А, Ізраїль) — 0:2 (0:3)

"Лех" (Польща) - "Хазар" (Азербайджан) — 4:1 (1:0)

"Борац" (Сербія) - "Дачія" (Молдова) - 3:1 (1:1)

"Мілано" (Македонія) - "Омонія" (Кіпр) - 1:2 (0:2)

"Флора" (Естонія) - "Юргорден" (Швеція) - 2:2 (0:0)

"Кальмар" (Швеція) - "Расінг Юніон" (Люксембург) - 7:1 (3:0)

"Сан-Хуліа" (Андорра) - "Черно море" (Болгарія) — 0:5 (0:4)

"Зестапони" (Грузія) - "Дьор" (Угорщина) - 1:2 (1:1)

Б-36 (Фарери) - "Брондбю" (Данія) — 0:2 (0:1)

"Славен" (Хорватія) - "Марсакслокк" (Мальта) — 4:0 (4:0)

"Зрінські" (Боснія і Герцеговина) - "Вадуц" (Ліхтенштейн) — 3:0 (2:1)

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Стреймур" (Фарери) — 2:0 (2:0)

"ВІТ-Джорджія" (Грузія) - "Спартак" (Трнава, Словаччина) — 1:0 (2:2)

"Ністру" (Молдова) - "Герта" (Німеччина) - 0:0 (1:8)

"Партізан" (Албанія) - "Широкі Брієг" (Боснія і Герцеговина) — 3:1 (0:0)

"Бананц" (Вірменія) - "Зальцбург" (Австрія) — 0:3 (0:7)

"Мітьюлланд" (Данія) - "Бангор Сіті" (Уельс) - 4:0 (6:1)

"Влазнія" (Албанія) - "Копер" (Словенія) — 0:0 (2:1)

"Інтерблок" (Словенія) - "Зета" (Чорногорія) — 1:0 (1:1)

"Металург" (Лієпая, Латвія) - "Гленторан" (Північна Ірландія) - 2:0 (1:1)

"Хака" (Фінляндія) - "Корк Сіті" (Ірландія) - 4:0 (2:2)

"Гомель" (Білорусь) - "Легія" (Польща) - 1:4 (0:0)

"Копенгаген" (Данія) - "Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) — 7:0 (4:0)

"Біркіркара" (Мальта) - "Хайдук" (Хорватія) - 0:3 (0:4)

"Гревенмахер" (Люксембург) - "Хафнарфьордур" (Ісландія) — 1:5 (2:3)

Зараз ви читаєте новину «Результати матчів першого відбіркового раунду Кубка УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода